Valet Pro Güvenli Yıkama Köpüğü - Ph Neutral Snow Foam 1L (VP0003)

Marka : Valet Pro
Fiyat : ₺88,00(KDV Dahil)
₺31,06 'den başlayan taksitlerle
 
Valet Pro Ph Neutral Snow Foam Güvenli Yıkama Köpüğü
Valet Pro nun geliştirdiği iki temel ön hazırlık sağlayıcı şampuan ürünleri Valet Pro Ph Neatural Snow Foam ve  Valet Pro Citrus PRE Wash  tur.
Hazırlık ürünleri için en büyük kriterler hiç kuşkusuz yüksek temizleme yeteneğidir. Ürünün başlıca temizlemesi gereken lekeler petrol ve yağ bazlı olanlar olacaktır. Ürünün başarılı olabilmesi için böcek zift gibi zor lekeleri kolaylıkla çıkarabilmesi gerekir. Ön yıkama köpükleri tam bu işin ürünüdür.
Valet Pro Ph Neutral iyi temizleme gücüne sahip bol köpüren bir şampuandır. Uygulanışı pratik ve hızlıdır. Aracının boya koruma kondisyonu yerinde olduğu sürece kirli yüzeyleri dahil tekrar showrooma koyabileceğiniz düzeyde hızlıca yıkamanıza olanak sağlar. Snow Foam yıkama sürecinin ilk aşamasıdır ve size zahmet vermeden şehirdeki tozu pisliği aracın yüzeyinden kaldıracaktır. Kir oranı yüksek ve ön yıkama sonrasında hala yüzeydeki kir ve çamur azalmadıysa çift kova ve eldivenli yıkama tavsiye edilir. Bunun için Ph dengeli Valet Pro Concentrated Car Wash veya Carnauba cila içerikli Valet Pro Poseidon Car Wash serisinin kullanımını tavsiye ederiz. Yıkamalar sonrasında Valet Pro Citrus Bling veya Valet Pro Car Wax ile de parlaklığı arttırıp kirlenmeyi geciktirebilirsiniz.

 

Otomobil temizliğine dair her şey

 

 

www.temizlikmadeni.com
  • Kredi Kartı ile Ödeme
  • Kapıda Nakit Ödeme
  • Banka Havalesi
  • 7 Gün İçinde İade