Valet Pro Citrus Bling Çok Yönlü Hızlı Cila 1LT
Valet Pro Citrus Bling Çok Yönlü Hızlı Cila 1LT

Valet Pro Citrus Bling Çok Yönlü Hızlı Cila 1LT (VP000259)

Marka : Valet Pro
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺300,00(KDV Dahil)
₺105,88 'den başlayan taksitlerle

Citrus Bling , Valet Pro nun hiç kuşkusuz çok yönlü ürünleri içinde ilk sıralarda yer alır. Bu ürünü yeni kullanmaya başlayan Valet Pro kullanıcılarının ilk yorumu " Bu işi daha önce nasıl yaptığımızı aklımız almıyor " şekilde olmuş. Su bazlı formülü olması sebebiyle bu ürünü diğer Valet Pro ürünleri gibi seyreltebilir ve uzun süre kullanabilirsiniz.

Çeşitli Kullanımlarına örnekler :

 

Hızlı Cila – Temiz yüzeyde seyreltilmeden spreyleyip silebilirsiniz. Bu basit ve yorucu olmayan işlemle aracınız yaklaşık 2 hafta kadar yeni cilalanmış görüntüye ulaşacaktır. Citrus Bling yapısında carnauba yada kati wax formülü barındırmaz.

Kurulamaya Katkı – Bazı Valet Pro Citrus Bling kullanıcıları özellikle 1:3 seyreltilmiş ürünün yıkama sonrasında spreylenip silinerek aracın yıkamasından sonra kalıcı parlaklık ve kurulama kolaylığı sağladığının altını çizmektedirler. Hem yıkama hem de hızlı parlatma işlemi için harika bir çözüm vaad etmektedir.

Hızlı Temizleyici – Citrus Bling showroomlarda rahatlıkla kullanılabilir. 1:3 ile 1:8 arasındakı seyreltilme oranlarıyla oldukça fazla kullanım sunar. Ekonomik boyutunun yanı sıra kattığı derinlemesine parlaklıkla rakipsiz üründür. Ayrıca aracın tozlanmasını ve kirlenmesini geciktirici özelliğe sahiptir.

Cam Temizleyici – Herkese uymayabilir ama bazı kullanıcılar için harika cam temizliyor, bazıları için ise tatminkar değil. Kesinlikle uygulayın demiyoruz ama deneyin, pişman olmayacaksınız!

Kil Kayganlaştırıcı – Citrus Bling in kesinlikle çok yetenekli olduğu bir yönü Kil in yüzeyde güvenli şekilde kullanılmasını sağlamak. 1:16 çözünürlükle 0.5Lt den 8 Lt, 5 Lt den 85 Lt kazanabilmektesiniz! Aynı zamanda kilin işini kolaylaştırıp ömrünü uzatması da ayrı bir avantajı !!

Boya Koruma Öncesi Temizleyici ve Derinlik Kazandırıcı – Citrus Bling portakal özü içeren yapısıyla boyalı yüzeyin temizlenmesine yardımcı olur. Boya yüzeyine yapışmış zift , reçine ve benzeri materyaller dahil ! Aynı zamanda polisaj makinasıyla uygulanıp mikrofiber bezlerle iyice temizlendigi takdirde boya yüzeyine ekstra parlaklık ve temizlik kazandırır. Wax uygulamalarınızdan önce yüzeyi Valet Pro Citrus Bling ile hazırlayabilirsiniz. Citrus Bling varken ekstra boya yüzeyi temizleyici aramanıza gerek yok! 

Çok Yönlü Ürün – Citrus Bling aracınızın jantlarında ve kapı eşiklerindeki plastiklerde de derin temizlik sağlayacaktır. Mikrofiber bezle güvenle uygulayıp, silebilir ve farkı görebilirsiniz!

- Temizlenecek yüzeye püskürtün.

- Fırça veya temiz mikrofiber bez ile temizleyin.

Otomobil Temizliğine Dair Her Şey...

www.temizlikmadeni.com

  • Kredi Kartı ile Ödeme
  • Kapıda Nakit Ödeme
  • Banka Havalesi
  • 7 Gün İçinde İade
Etiketler
yıkama,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR