Auto Brite Jaffa Clean Degreaser Agresif Temizleyici 5lt.
Auto Brite Jaffa Clean Degreaser Agresif Temizleyici 5lt.
Auto Brite Jaffa Clean Degreaser Agresif Temizleyici 5lt.
Auto Brite Jaffa Clean Degreaser Agresif Temizleyici 5lt.
Auto Brite Jaffa Clean Degreaser Agresif Temizleyici 5lt.

Auto Brite Jaffa Clean Degreaser Agresif Temizleyici 5lt. (AB432)

Marka : Auto Brite
Fiyat : ₺1.300,00(KDV Dahil)
₺458,81 'den başlayan taksitlerle
Jaffa Clean, tek uygulamada kiri, hafif Yağları Temizlemek ve Tek Adımda koruma sağlamak için  formüle edilmiştir. Bu tüm motor bölmeleri, kapı ve bagaj kapakları ve hafif gresin/yağın biriktiği diğer yağlı paneller/parçalar için mükemmel Sonuç Demektir. Sadece panele/parçaya püskürtün, uygun bir detaylandırma fırçasıyla fırçalayın ve yağsız ve korumalı bir yüzey Elde Ederek fazlalığı durulayın veya silin.
Özel bileşenlerden oluşan bir seçki ile portakal kokulu Jaffa Clean, yüzey ne olursa olsun güvenli, kolay ve etkili bir temizlik sağlar. Özellikle yağ ve kirin temiz ve parlak bir yüzey bıraktığı kapı kapamalarında etkilidir. Jaffa Clean Dilerseniz 5-1'e kadar seyrelterek bu ürünün kullanımını çok ekonomik hale Getirebilirsiniz.
Motor detaylandırması için mükemmeldir ve motor bölmenizin güzel görünmesini sağlar, bu zorlu yağlı alanlar için gerçekten Tertemiz  ve profesyonel Düzeyde Temizlenmiş bir yüzey bırakır. 
  • Kredi Kartı ile Ödeme
  • Kapıda Nakit Ödeme
  • Banka Havalesi
  • 7 Gün İçinde İade
Etiketler
Auto, Auto Brite, Auto Brite Jaffa, Auto Brite Jaffa Clean, Auto Brite Jaffa Clean Degreaser, Auto Brite Jaffa Clean Degreaser Agresif, Auto Brite Jaffa Clean Degreaser Agresif Temizleyici, Auto Brite Jaffa Clean Degreaser Agresif Temizleyici 5lt., Auto Brite Jaffa Clean Degreaser Agresif 5lt., Auto Brite Jaffa Clean Degreaser Temizleyici, Auto Brite Jaffa Clean Degreaser Temizleyici 5lt., Auto Brite Jaffa Clean Degreaser 5lt., Auto Brite Jaffa Clean Agresif, Auto Brite Jaffa Clean Agresif Temizleyici, Auto Brite Jaffa Clean Agresif Temizleyici 5lt., Auto Brite Jaffa Clean Agresif 5lt., Auto Brite Jaffa Clean Temizleyici, Auto Brite Jaffa Clean Temizleyici 5lt., Auto Brite Jaffa Clean 5lt., Auto Brite Jaffa Degreaser, Auto Brite Jaffa Degreaser Agresif, Auto Brite Jaffa Degreaser Agresif Temizleyici, Auto Brite Jaffa Degreaser Agresif Temizleyici 5lt., Auto Brite Jaffa Degreaser Agresif 5lt., Auto Brite Jaffa Degreaser Temizleyici, Auto Brite Jaffa Degreaser Temizleyici 5lt., Auto Brite Jaffa Degreaser 5lt., Auto Brite Jaffa Agresif, Auto Brite Jaffa Agresif Temizleyici, Auto Brite Jaffa Agresif Temizleyici 5lt., Auto Brite Jaffa Agresif 5lt., Auto Brite Jaffa Temizleyici, Auto Brite Jaffa Temizleyici 5lt., Auto Brite Jaffa 5lt., Auto Brite Clean, Auto Brite Clean Degreaser, Auto Brite Clean Degreaser Agresif, Auto Brite Clean Degreaser Agresif Temizleyici, Auto Brite Clean Degreaser Agresif Temizleyici 5lt., Auto Brite Clean Degreaser Agresif 5lt., Auto Brite Clean Degreaser Temizleyici, Auto Brite Clean Degreaser Temizleyici 5lt., Auto Brite Clean Degreaser 5lt., Auto Brite Clean Agresif, Auto Brite Clean Agresif Temizleyici, Auto Brite Clean Agresif Temizleyici 5lt., Auto Brite Clean Agresif 5lt., Auto Brite Clean Temizleyici, Auto Brite Clean Temizleyici 5lt., Auto Brite Clean 5lt.,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR