Clif Designs Matte PPF Mat Araç Koruma Filmi
Clif Designs Matte PPF Mat Araç Koruma Filmi

Clif Designs Matte PPF Mat Araç Koruma Filmi (BGJKRWZ9)

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
GÜÇLENDİRİLMİŞ PREMIUM MAT ARAÇ BOYA KORUMA FİLMİ

Prima K PPF serisi, 190 MİKRON güçlü ve yüksek kaliteli koruma özelliklerine sahip, birinci sınıf, Sararma Yapmayan bir boya koruma filmidir.
Prima PPF, yüksek kaliteli parlaklığı , olağanüstü kristal berraklığı ve üstün kendi kendini iyileştirme performansına Sahip çiziklerin çoğunun güneş ışığı veya harici ısı yardımıyla kaybolmasını sağlayarak arabanızın koruyucu filmini ilk günkü gibi kalmasını sağlar. Ayrıca Prima'nın Üstün Hidrofobik Yapısıyla leke tutmazlık Ve Kirlenme Önleyici performansı da vardır.Tüm bu güçlü yönler, Prima'nın özel araç sahipleri için 'gerçek Premium Boya Koruma Filmi' olduğunu göstermektedir.
Mevcut PPF'lerle karşılaştırıldığında, Prima'ya sınıfının en iyisi düşük sararma özelliğine sahip 1 mil daha kalın üretan malzeme uygulanarak dış fiziksel etkenlere karşı pratik direnç gücü %15'ten fazla artırılmıştır.Prima boya koruma filmi, boya koruma filmlerinin sahip olması gereken direncin Daha Fazlasına Sahiptir i çizilmelere ve taş çarpmalarına karşı olağanüstü bir dayanıklılığa sahiptir.
 
SPC(ÇİZİK & KİRLİLİK KONTROLÜ) ÖZEL KAPLAMA

Bununla birlikte Prima'ya özel '3ply' yüzey kaplama işlemi uygulanarak zararlı kimyasal maddelere (böcek giderme veya araba yıkamada kullanılan PB-1) karşı rakipsiz bir direnç ve çiziklerin güneş ışığı veya harici ısı kaynağıyla kendi kendine iyileşmesini sağlar.
Ayrıca 'SPC(Scratch & Pollution-Control)' özel kaplama yönteminin kullanıldığı kaplama tabakası, kendi kendini onaran kaplamanın güçlerini en üst düzeye çıkarırken, kendi kendini onaran kaplamanın zayıf yönlerini telafi ederek bakım kolaylığı sağlar. 
Prima'ya son kat işlemi ile birlikte söz konusu fonksiyonların arttırılması amacıyla üst sınıf özel sertleştirme işlemi uygulanmaktadır. Ayrıca, genel boya koruma filmlerinde görülen portakal kabuğu Görünümü minimuma indirilerek showroom rengi, görünmez netlik ve daha iyi parlaklık sağlanarak Uygulamanızın Değerini Artırır.


  • Kredi Kartı ile Ödeme
  • Kapıda Nakit Ödeme
  • Banka Havalesi
  • 7 Gün İçinde İade
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR