Gyeon Q2 View Sio2 - Cam Su İtici Kaplama Seti 20ML
Gyeon Q2 View Sio2 - Cam Su İtici Kaplama Seti 20ML
Gyeon Q2 View Sio2 - Cam Su İtici Kaplama Seti 20ML

Gyeon Q2 View Sio2 - Cam Su İtici Kaplama Seti 20ML (GYNVW)

Fiyat : ₺310,00(KDV Dahil)
₺109,41 'den başlayan taksitlerle

Gyeon Q2 View Sio2 - Cam Su İtici Kaplama Seti 20ML

 

Gyeon Q2 View yarı kalıcı silika hidrofobik bir tabaka yaratan Quartz (Seramik) bazlı bir üründür. Gyeon View set olarak gelir; bu setin içinde Gyeon Repel ve Cleanse bulunmaktadır.

Gyeon Cleanse kimyasal bir pasta ve aynı zamanda içinde bolca silika bağ kurulmasına yardımcı kimyasallar barındıran bir üründür. İki ürün beraber kullanıldığında tamamen transparan ve dayanıklı su itici bir hal alır. Yağmur damlaları cam ile temas ettiğinde boncuk görünümlü damlalara dönüşürler ve 50 km'den sonra yuvarlanarak camdan kaymaya başlarlar. 

Gyeon View önünüzü daha rahat görmenizi sağlar ve bu hızlardan sonra fazla silecek kullanımı gerektirmez. Bu sebeple camlarınızda silecek izleri de daha geç oluşacaktır. Uygulama sonrası alkollü cam suyu kullanmanızda sakınca yoktur. Böcek, sinek izleri camınızdan daha kolay çıkar ve kış aylarında camınızın donması zorlaşır.

 

Uygulaması:

Camı iyice temizleyin ve Cleanse i yumuşak kalın bir süngere damlatın. Oval hareketlerle cama uygulayın, küçük alanlarda çalışın. Geri kalan kalıntıları nemli bir bezle silin ve yüzeyin kurumasını bekleyin. 

Ürünle beraber gelen süet aplikatöre Repel i bolca damlatın ve yine küçük alanlarda oval hareketlerle uygulayın. Kalıntılarını yeni ya da iyice temizlenmiş bir bez ile silin. Daha dayanıklı kalmasını istiyorsanız çok az bir miktar ürünü sileceklerinizin plastik kısmına sürebilirsiniz.

 

www.temizlikmadeni.com

Otomobil Temizliğine Dair Her Şey...

  • Kredi Kartı ile Ödeme
  • Kapıda Nakit Ödeme
  • Banka Havalesi
  • 7 Gün İçinde İade