Koch Chemie PW -Islak & Kuru Hızlı Cila Konsantre 1 LT
Koch Chemie PW -Islak & Kuru Hızlı Cila Konsantre 1 LT
Koch Chemie PW -Islak & Kuru Hızlı Cila Konsantre 1 LT
Koch Chemie PW -Islak & Kuru Hızlı Cila Konsantre 1 LT

Koch Chemie PW -Islak & Kuru Hızlı Cila Konsantre 1 LT (319001)

Fiyat : ₺953,00(KDV Dahil)
₺336,35 'den başlayan taksitlerle

Koch Chemie PW Protector Wax-Islak&Kuru Hızlı Cila Konsantre 1LT ORJİNAL

 

Koch Chemie Protector Wax araç ıslakken uygulanabilen yüksek su iticilik ve parlaklık sağlayan koruma ürünüdür.

Spray şişe veya köpük aparatı ile uygulanabilir. Araç basına 13-20 ml yeterlidir.

Araç yıkandıktan sonra kurulamadan 1 e 100-150  sprey başlıklı şişede sulandırılır

ıslak araca spreylenir sonra tazyikli olmayacak şekilde bir hortumla su gezdirilir su akıp gitdikten sonra normal olarak kurulama yapılır.

Ayrıca Yıkanıp kurulanmış araca  uygularken yaklaşık 1 e 50 sulandırılır sprey sişeden sık parlak şeklinde uygulanır sonrasındada yumuşak bir mikrofiber bezle parlatılır.

Parlak, lotus etkisi ve koruma Yenilikçi, yüksek teknoloji ürünü koruyucu mum, koruma, dayanıklılık, aşırı derin parlaklık, uzun süreli su iticiliği (lotus etkisi), kolay temizlenen performans ve araçsız mikro-kuru kurutma konularında yeni standartlar belirlemektedir. -beading. Çok işlevli reaktif bileşenlerin, bir ağ olarak yüzeylerle sıkı sıkıya bağlanan en kaliteli bakım bileşenleri ile kombinasyon halinde kullanılması, yağmurda (boncuklanma) mükemmel uzun süreli yüksek parlak koruma ve geliştirilmiş görünürlük sağlar. Parlaklık ve koruma katmanı düzenli kullanımı ile iyileşir, ince çizikleri ve tüm kauçuk ve plastik parçaları, ayrıca konvertibl kumaş üst malzemeler solmaya ve aşınmaya karşı korunmuştur. ProtectorWax bu sayede aracın değerinin korunmasına büyük katkıda bulunur. Sıcak, soğuk ve köpük mum olarak kullanılabilir (mekanik ve elle). Servis suyunun yüksek iletkenlik değerlerinde ve zor fan geometrilerinde bile optimum kurutma sonuçlarına ulaşır. Biyolojik hizmet su arıtma tesisleri için olduğu kadar standartlara da çok uygundur. Mineral yağ hidrokarbon içermez. VDA, A sınıfına uygundur.

Kullanım alanları Gantry yıkama sistemleri, yıkama sistemleri, self-servis araba yıkama, köpük tabancaları, vb. Öneriler Dozaj pompası seyreltilmemiş olarak veya 1: 2'ye kadar bir oranla seyreltilmemiş olarak uygulanır. Her araba için önerilen dozaj: sıcak / soğuk wax: 13-19 ml. Köpük mumu: 13-19 ml.

Birinci sınıf balmumu: 16-23 ml. Self servis araba yıkama ve manuel kullanım (düşük basınç ve köpük topu): 1: 200 ila 1: 500 (nihai seyreltme). VDA, A sınıfına uygundur.

 

Her türlü soru ve bilgi için bizi arayabilir siniz.
0850 220 90 99

www.temizlikmadeni.com

Otomobil Temizliğine Dair Her Şey...

  • Kredi Kartı ile Ödeme
  • Kapıda Nakit Ödeme
  • Banka Havalesi
  • 7 Gün İçinde İade
Etiketler
yıkama,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR